مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

بهترین برند تولیدکننده مداد رنگی در جهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بهترین برند های تولیدکننده مداد رنگی

بهترین برند تولیدکننده مداد رنگی در جهان چه کسی است؟ آیا با برند های تولیدکننده مداد رنگی خارجی آشنا می باشید؟ در مورد مداد رنگی چه می دانید؟
مداد رنگی نوعی مداد بوده که دارای رنگ های مختلفی می باشد و زمانی که بر روی کاغذ نوشته می شود اثر رنگی بر روی کاغذ ایجاد می کند. مداد رنگی ها در داخل خود از یک استوانه ای برخوردار می باشند که البته از ماده رنگی فشرده ای تشکیل شده اند. البته مغز مداد رنگی ها از موم و کائولین بوده است و در مورد درجه بندی مغز این نوع مداد گفته شده است که از نظر سختی و نرمی زیاد با هم متفاوت نمی باشند.
البته برای استفاده از مداد رنگی ها از کاغذ های مختلفی استفاده می باشد که می توان به کاغذ صیقلی و زبر اشاره کرد. البته مداد رنگی ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند که بزرگترین آن ها 120 رنگی بوده است که بیش تر در نقشه های معماری از آن ها استفاده می شود.
البته مداد رنگی ها دارای گونه های مختلفی هستند که از برترین آن ها می توان به مداد رنگی آبرنگی اشاره کرد.

معرفی بهترین برند های تولیدکننده مداد رنگی

برند فابر کاستل: از برترین و قدیمی ترین برند های تولیدکننده مداد در جهان که در تولید انواع نوشت افزار فعالیت دارد، می توان به برند فابر کاستل اشاره کرد. این برند از سال 1761 فعالیت خود را آغاز کرده است و البته در نورنبرگ آلمان تأسیس شده است. این شرکت قادر است تا 2 میلیارد مداد را در بازار به فروش برساند و همچنین در تولید انواع مداد رنگی سهیم می باشد و بهترین مداد رنگی با اندازه های مختلف در بازار به فروش می رساند.
فابر کاستل
برند استدلر: یکی دیگر از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مداد در جهان که البته در کشور آلمان فعالیت خود را آغاز کرده است، برند استدلر می باشد. این شرکت در تولید انواع مداد رنگی و دیگر انواع لوازم التحریر فعالیت داشته است و آغاز به کار این شرکت از سال 1662 بوده است. استدلر دارای 21 شعبه رسمی بوده و همچنین دارای 150 نمایندگی فعال در بخش های مختلف جهان می باشد.
استدلر
برند اونر: یکی دیگر از قدیمی ترین برند های تولید انواع لوازم التحریر در جهان که از برترین و باکیفیت ترین لوازم التحریر از جمله مداد رنگی تولید می کند، می توان به شرکت اونر اشاره کرد. این شرکت در کره فعالیت خود را آغاز کرده است و محصولات را با قیمت مناسب و باکیفیت عالی به فروش می رساند. البته مداد رنگی های اونر در اندازه های مختلفی تولید می شود که در بازار کشور از تنوع زیادی برخوردار هستند.
اونر
منبع: محصولات فرهنگی ایران

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<