مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

تجارت اینترنتی مداد رنگی فابر کاستل

مداد رنگی فابر کاستل

مداد رنگی فابر کاستل از انواع حرفه ای ترین مداد رنگی دنیا است که در ایران نیز موجود می باشد و تجارت آن به صورت اینترنتی انجام می شود.

مداد رنگی فابر کاستل در انواع بسیار زیادی تولید می شود. مداد رنگی فابر کاستل در دو مدل تولید و وارد بازار جهانی می شود: ساده و پلی کروم

مداد رنگی فابر کاستل ساده که برای کارهای معمولی همچون استفاده دانش آموزان و دانشجویان مبتدی طراحی و تولید شده است. از انواع این مداد رنگی ها می توان به مداد رنگی ۲۴ رنگ و ۳۶ رنگ فابر کاستل اشاره کرد که طرفداران زیادی دارد.

جلد و نوع صحافی دفتر ۸۰ برگ دولتی نیز متفاوت است که در مدل ها و طرح های متنوعی تولید می شوند که نمونه های فانتزی از جمله پر تقاضا ترین نوع جلد می باشد.

مداد رنگی فابر کاستل پلی کروم که برای افراد حرفه ای طراحی شده است از قیمت بسیار بالایی برخوردار است.

مداد رنگی فابر کاستل پلی کروم در انواع ۱۲۰ رنگ، ۳۶ رنگ، ۴۸ رنگ و … تولید می شود.

این مداد رنگی حرفه ای تنها به درد افرادی نظیر نقاشان، دانشجویان حرفه ای نقاشی و … می خورد. لذا اگر قصد خرید مداد رنگی فابر کاستل به صورت عمده را دارید احتمالاً از انواع ساده آن خرید می کنید.

اگر قصد دارید مداد رنگی فابر کاستل را برای دانش آموزان خرید کنید انواع ۱۲ رنگ و ۲۴ رنگ و … بهترین گزینه برای شما می باشد.

لازم است بدانید یکی از نمونه های خودکار که امروزه نیز در بازارها بسیار به چشم می خورند نمونه خودکار طرح دار این محصولات می باشد به طوریکه از این سبک از خودکارها بیشتر به عنوان هایلایت استفاده می شود و معولا نوک پهن تری نسبت به سایر انواع خودکار دارد

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<