مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

تولیدکننده بهترین مداد مشکی در جهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت نرمی و سختی مداد مشکیبهترین تولیدکننده مداد مشکی در جهان

بهترین تولیدکننده مداد مشکی در جهان چه کسی است؟ یک مداد مشکی خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ از برند های تولیدکننده مداد چه می دانید؟
مداد یکی از برترین انواع نوشت افزار هایی بوده است که برای طراحی، نوشتن و نقاشی مورد استفاده قرار می گیرد. مداد ها در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که البته از چوب ساخته می شود. البته در داخل مداد ها مغز سیاهی دیده می شود که به صورت استوانه ای در داخل مداد جای گرفته است و این مغز با استفاده از گرافیت تولید شده است.

رنگ خودکار ژله ای چرم، نقره ای و روشن است و ضمن روشن بودن، حالت اکلیلی و درخشان دارد که به خوبی قابل دیدن می باشد.

مداد ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند که از رایج ترین آن ها می توان به قرمز و سیاه اشاره کرد. طول مداد باید ۱۷٫۵ سانتی متر باشد و البته بدنه اکثر مداد ها از سرو بوده است و همچنین همراه این محصول باید کاغذ، پاک کن و مداد تراش استفاده شود.
اولین مدادی که در جهان تولید شد، مداد سربی نام گرفت و البته زمانی که بر روی کاغذ با این مداد نوشته می شد، نوشته به رنگ خاکستری می شود و همچنین اولین مداد در سال ۱۵۰۰ میلادی در انگلستان تولید و کشف گردید.

علت نرمی و سختی مداد مشکی

مداد مشکی با گرافیت تولید شده است و البته دارای نرمی و سختی متفاوتی می باشد و می توان گفت که سختی مداد به میزان ناخالصی آن بستگی دارد. مغز مداد از گرافیت بوده است و همچنین می توان گفت که مداد ها از خاک رس برخوردار می باشند و اگر میزان خاک رس ترکیب شده با گرافیت بیش تر بوده است، دارای سختی می باشد. البته بهترین مداد مشکی مدادی است که به صورت روان بنویسد و همچنین جنس چوب آن از سرو باشد چرا که از مقاومت بیش تری برخوردار می باشد.

بهترین تولیدکننده مداد مشکی در جهان

برند های زیادی در تولید مداد مشکی فعالیت دارند که می توان به مواردی چون فابر کاستل، استدلر، اوزارک، پالومینو، چیکیو، تام بو، هندوستان پنسیل، کلمبیا، لینتون، عادل و… اشاره کرد. البته این برند ها هر کدام از فرمولاسیون خاصی جهت تولید مداد استفاده می کنند و برترین انواع مداد را به صورت مستقیم و غیر مستقیم در بازار جهان به فروش می رسانند.

روان نوشتن خودکار ژله ای ساراسا یکی از امتیازهای ویژه این خودکار است که باعث شده تا استقبال زیادی از این محصول بشود.

البته این برند ها از برند های معروف تولیدکننده مداد در جهان به شمار می روند و قیمت هر کدام با توجه به برندی که دارند، متفاوت بوده است. به جرأت می توان گفت که بهترین برند از چند برند نام برده شده، فابر کاستل بوده است و بیش ترین فروش را در بازار به خود اختصاص می دهد. این کارخانه تنها برندی می باشد که سالانه میزان ۲ میلیارد مداد را در بازار جهانی به فروش می رساند و از برترین برند های مداد معرفی شده است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<