مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

تولید و فروش مداد نوکی فابر کاستل

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی در مورد شرکت فابر کاستلتولید و فروش مداد نوکی فابر کاستل

مداد نوکی چیست؟ تولید و فروش جامدادی تک زیپ در بازار کشور چگونه می باشد؟ در مورد برند معروف فابر کاستل چه می دانید؟ فابر کاستل در تولید چه نوع محصولاتی فعالیت دارد؟
مداد نوکی یکی از برترین و زیباترین انواع نوشت افزار بوده است که البته با نام اتود در بازار معرفی می شود. این مداد با نام مداد مکانیکی خوانده می شود و از جمله ابزار پرکاربردی بوده است که مغزی این مداد در درون بدنه مداد جاسازی شده است. مغز مداد توسط دگمه ای فلزی داخل و خارج می شود و البته در طرح های مختلفی توسط برندی های معروف تولید می شود و در اندازه های متفاوتی به بازار عرضه می گردد.
در مورد مغزی مداد نوکی گفته شده است که در جنس و گونه های مختلفی تولیدمی شود که می توان به گروه F,B,H اشاره کرد. قطر مغزی مداد نوکی ها به دو صورت ۰٫۵ و ۰٫۷ در بازار ارائه داده می شود که این میزان نرمی و سفتی مغز مداد را مشخص می کند.
برند های زیادی در تولید انواع لوازم التحریر فعالیت می کنند که در این مطلب به معرفی برند فابر کاستل پرداخته شده است و شما می توانید با مطالعه مطلب زیر بیش تر در مورد این شرکت بدانید.

توضیحاتی در مورد شرکت فابر کاستل

از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان که البته از سال ۱۷۶۱ فعالیت خود را آغاز کرده است می توان به شرکت فابر کاستل اشاره کرد. این شرکت در تولید انواع لوازم التحریر به خصوص در تولید خودکار، مداد رنگی، مداد نوکی، کیف، پاک کن و… فعالیت دارد و بهترین انواع لوازم التحریر را در بازار به فروش می رساند. البته از مارک های معروف جهان معرفی شده است و دارای قیمت بالایی نیز می باشد.
البته کسب و کار شرکت فابر کاستل در سده ۱۹ رواج پیدا کرد و در این دوران موفق به ساخت مداد شش ضلعی گردید و با مارک A.W.Faber در بازار به فروش رسانید.

تولید و فروش مداد نوکی فابر کاستل

همانطور که گفته شد شرکت فابر کاستل از شرکت های قدیمی و محبوب جهان بوده است که از قدیم تا به امروز به تولید انواع مداد نوکی و جامدادی شکل مداد می پردازد. این شرکت در زمینه ساخت انواع لوازم التحریر فعالیت داشته و بهترین ها را به بازار عرضه می دارد.
به دلیل تولیدات باکیفیت این شرکت، با وجود قیمت بالای آن باز هم بالاترین فروش را در بازار به خود اختصاص داده است. شما می توانید از طریق این سایت بهترین لوازم التحریر با برند فابر کاستل را خرید نمایید. فروش این سایت به صورت عمده و جزئی بوده است و به صورت اینترنتی و تماس از طریق شماره زیر قادر به خرید می باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<