مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

خرید و فروش مداد نوکی با برند فابرکاستل

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد شرکت و برند مداد فابر کاستل چه می دانیدخرید و فروش مداد نوکی برند فابر کاستل

آیا به دنبال بهترین نوع مداد نوکی می باشید؟ کدام برند مداد نوکی بهتر می باشد؟ کدام سایت در خرید و فروش انواع مداد نوکی با برند فابر کاستل سهیم است؟
در مورد مداد نوکی گفته شده است که این محصول با نام اتود نیز معرفی می شود و البته این مداد به دلیل این که دارای دکمه در بالای خود است به مدا مکانیکی نیز مشهور می باشد. مداد نوکی ابزاری است که مغز آن در درون خود می باشد و با توجه به دکمه ای که در بالای خود دارد مغز آن به بیرون می آید و قابل استفاده است. البته دکمه این مداد به یک فنر متصل شده است و به صورت مرتب بالا و پایین می رود.

هنگام خرید به صورت عمده حتما تمام دفتر تعاونی را به خوبی بررسی کنید تا هیچ گونه نوشته اضافی بر روی جلد و یا برگه ها نباشد و یا تعداد صفحه هات دفتر همان قدری باشند که بر روی جلد آن نوشته شده است.

مغزی که برای مداد نوکی استفاده می شود در اندازه های ۰٫۵ و ۰٫۷ در بازار به فروش می رسد و البته در قطر های مختلفی ساخته شده است. البته مغزی مداد نوکی در جنس های مختلفی به فروش می رسد که می توان به B,H,F اشاره کرد. البته این گروه ها نرم و سخت بودن مغز مداد را مشخص می کنند.

در مورد شرکت و برند مداد فابر کاستل چه می دانید

فابر کاستل یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدکننده مداد در جهان می باشد که از سال ۱۷۶۱ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. این شرکت توانسته است انواع لوازم التحریر را تولید و با بهترین کیفیت به بازار عرضه دارد.
البته این شرکت در سال ۱۸۴۳ موفق به تولید مداد های ای دبلیو شده بود و در بازار آمریکا با فروش خوبی همراه بوده و بعد از آن به شعبه های خارجی انتقال پیدا کرد. البته این کارخانه و برند در تولید انواع لوازم التحریر فعالیت می کند و بهترین و باکیفیت ترین انواع لوازم التحریر را در بازار به فروش می رساند.
مداد های نوکی فابر کاستل در طرح و رنگ های مختلفی در بازار به فروش می رسد و البته بدنه مداد های فابر کاستل از چوب یا فلز می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی است. البته این شرکت تمامی زوایا را مد نظر قرار می گیرد و نوک مداد نوکی را طوری طراحی کرده است که به راحتی جمع می شود و از خراب شدن توسط ضربه خوردن به مکانی جلوگیری می کند. البته مداد نوکی های چوبی برند فابر کاستل از سدر ساخته شده است چرا که مقاومت آن را بالاتر می برد و کیفیت آن صددرصد تضمین شده می باشد.

برای کسب قیمت دفتر عمده می توانید به فروشگاه های لواز التحریر در سطح کشور مراجعه کنید و دقیق ترین قیمت محصولات را به دست آورید.

خرید و فروش مداد نوکی برند فابر کاستل

همانطور که گفته شد برند فابر کاستل از جمله برترین برند های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان می باشد و سایت های زیادی در خرید و فروش این محصولات فعالیت دارند. البته شما می توانید از طریق این سایت فرهنگی بهترین انواع مداد نوکی با برند فابر کاستل را خرید نمایید. فقط کافی است با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<