مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروشگاه انواع مداد مکانیکی استدلر در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

برند تولیدکننده مداد نوکی استدلرفروشگاه مداد مکانیکی استدلر در ایران

مداد نوکی چیست؟ آیا منظور از مداد مکانیکی همان مداد نوکی بوده است؟ کدام برند بهترین تولیدکننده مداد در جهان می باشد؟ فروشگاه انواع مداد نوکی استدلر در ایران کجاست؟
مداد نوکی که با نام مداد مکانیکی خوانده می شود از برترین مداد های نوشتاری بوده است که البته با نام اتود نیز معرفی می شود. این مداد ابزاری است که به وسیله مغز داخلی بر روی کاغذ نقش می بندد و همچنین مغزی که برای مداد نوکی استفاده می شود دارای قطر های مختلفی چون ۰٫۵ و ۰٫۷ بوده است.
مداد نوکی ها دارای برند های مختلفی بوده است که از برترین آن ها می توان به فابر کاستل، استدلر، اونر، یوروپن و… اشاره کرد. البته در مطلب زیر در مورد مارک استدلر صحبت شده است و شما می توانید این برند را بیش تر بشناسید.

برند تولیدکننده مداد نوکی استدلر

برند استدلر یکی از برترین برند های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان می باشد که البته در نورنبرگ آلمان در سال ۱۸۳۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند توسط شخصی به نام جی اس استدلر بنا شده است و همچنین امروزه در این شرکت حدود ۳۰۰۰ نفر فعالیت می کنند و دارای نمایندگی های فعالی در سراسر کشور بوده است.

دفتر شصت برگ با کیفیتی قابل قبول و قیمتی ارزان مناسب برای دفتر مشق دانش آموزان و چکنویس دانشجویان میباشد .
این شرکت از محبوب ترین و برترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان بوده است و البته در کشور ایران بیش ترین فروش را به خود اختصاص داده است. این شرکت در تولید انواع مداد نوکی، پاک کن، خودکار های فانتزی، لوازم طراحی و نقشه کشی و… فعالیت دارد و همیشه در بازار کشور با فروش خوبی همراه بوده است.

فروشگاه مداد مکانیکی استدلر در ایران

مداد مکانیکی استدلر در انواع مختلفی تولید می شود که می توان به چند نمونه از آن ها اشاره کرد. مداد مکانیکی مدل ۷۷۹ که از گریپ پلاستیکی برخوردار بوده و باعث می شود تا به راحتی در دست جای بگیرد و از لغزش جلوگیری می کند. البته این محصول با یک گیره فلزی نگهداری می شود و از پاک کن فاقد لاتکس برخوردار بوده است.
نوعی دیگر از مداد نوکی استدلر، مدل ۷۷۵ بوده که برای نوشتن و خطاطی کردن بسیار مناسب بوده است و از این مدل مداد نوکی نیز از گریپ پلاستیکی برخوردار می باشد و حاوی نوک B بوده است.

قیمت دفتر مشق ۵۰ برگ سیمی در انتهای شهریور ماه افزایش پیدا می کند زیرا در حال ورود به فصل مدارس هستیم و تقاضا از طرف دانش آموزان بالا می رود.
این سایت در خرید و فروش انواع لوازم التحریر فعالیت دارد و شما می توانید از طریق این سایت به صورت اینترنتی انواع مداد نوکی را خرید نمایید. البته این فروشگاه از نمایندگی های اصلی استدلر بوده و بهترین ها را به فروش می رساند. برای خرید و فروش مداد نوکی استدلر با شماره زیر در تماس باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<