مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروشگاه مداد و لوازم التحریر استدلر

استدلر برندی است با ۱۷۷سال سابقه در تولید مداد و لوازم التحریر، که در اقصی نقاط دنیا نماینگی و فروشگاه داشته و محصولات متنوع خود را عرضه می دارد و همگان با این نام آشنا هستند.

طراحان و تولیدکنندگان دفتر ۸۰ برگ دولتی سعی می‌کند طرح های مختلف زیبایی از آنها را تولید کنند تا متقاضیان بتوانند به یک محصول مناسب و با کیفیت و زیبایی دسترسی داشته باشند.

از جمله محصولات پر فروش و پر آوازه ی استدلر مداد های با کیفیت آن است که مغز آن ساخته شده از گرافیت نرم با سختی HB و رنگ های درخشان و پر رنگ است. این ویژگی درخشندگی و رنگ در تمامی مداد های ساخت این کمپانی وجود دارد، تمامی مدادهای رنگی ، مدادهای سیاه ، کنته و مدادهای طراحی بسیار با کیفیت بوده و جزء اولین انتخابهای هر هنرمندی می باشند.

خودکار طرح دار تولید شده در کشور ما همچنین باید از میزان جوهر خوبی بهره ببرد و در نکته پایانی باید به عدم پس دادن جوهر از داخل بدنه خودکار اشاره کرد.

کیفیت خوب چوبی که این مدادها از آنها ساخته میشوند باعث میشود که به راحتی بتوان آنها را تراشید. فروشگاه لوازم التحریر و عرضه محصولات فرهنگی ایران محصولات استدلر را به صورت اینترنتی و مستقیم عرضه کرده که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مرکز تماس برقرار نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<