مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروش اینترنتی مداد رنگی Factis

مداد رنگی factis که تولید آن در ایران انجام می گیرد می تواند به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع مداد رنگی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش برسد.
مداد رنگی factis از انواع مداد رنگی های مناسب برای بچه ها که همراه با مزیت هایی همچون کیفیت و تنوع به همراه قیمت های رقابتی در بازار به فروش می رسد.

روی جلد برخی از مدل های این دفتر ۱۰۰ برگ a4 یک جیب طراحی شده که می توان گاهی به عنوان کلاسور هم از آنها استفاده کرد.

شرکت factis انواع اقلام لوازم التحریر را تولید می نماید که مداد رنگی تنها بخشی از خط تولید این شرکت را تشکیل می دهد و تولید مداد مشکی، خودکار، پاکن، مداد اتود و … به عنوان اصلی ترین حوزه های کاری این شرکت به حساب می آید.
با توجه به کیفیت بالای مداد رنگی فکتیس مدارس و مهد کودک های زیادی خواهان خرید این مارک هستند به همین دلیل امکان فروش اینترنتی این محصول به صورت عمده فراهم شده است.
فروش اینترنتی مداد رنگی factis به منظور سرعت بخشی به کار خریدارانی است که به دلیل وجود مسافت های زیاد امکان خرید حضوری را ندارند و برای سرعت بخشی به کار خود خرید خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

فروش مداد رنگی Factis

مداد رنگی factis که در انواع سایزهای ۱۲ رنگ، ۲۴ رنگ، ۳۶ رنگ، ۴۸ رنگ و ۵۰ رنگ توسط شرکت فکتیس تولید می شود هم مناسب دانش آموزان و هم مناسب دانشجویان می باشد.
یکی از مداد رنگی های منحصر به فرد فکتیس، مداد رنگی فاین آرت می باشد که بیشتر برای دانشجویان و کارهای حرفه ای تر مورد استفاده قرار می گیرد.

خودکار راپید مشکی به نوعی طراحی شده است که بتوانید مقدار ثابتی جوهر را در عرض های یکسان بر روی کاغذ ترسیم کند بدون اینکه مقدار جوهر افزایش یا کاهش بیابد.

فروش مداد رنگی factis که به صورت عمده بوده برای ارسال به تمامی شهرستان ها آماده می باشد و خریداران عمده نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند انواع مداد رنگی factis را به صورت عمده و اینترنتی سفارش دهند و درب فروشگاه خود تحویل بگیرند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<