مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروش عمده مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر

مداد رنگی اونر

مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر در بسته بندی مقوایی قرار گرفته است و طرح روی بسته بندی آن در ۵ طرح متنوع تولید شده است.

مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر از انواع مداد رنگی باکیفیت خارجی است که قیمت مناسبی دارد و به صورت عمده و تکی در بازار به فروش می رسد.

دفتر ۸۰ برگ دولتی در مدل‌های گوناگونی بوده و در انواع دخترانه و پسرانه هستند که افراد می توانند بر حسب سلیقه شخصی خود از آنها استفاده کنند.

مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر در بسته بندی مقوایی و در کارتن های ۸۰ تایی به صورت عمده به فروش می رسد. اما اگر به تعداد کمتر از یک کارتن می خواهید خرید نمایید حداقل ۴ بسته از این مداد رنگی را باید خریداری کنید که بتوانید از قیمت عمده بهره مند شوید.

مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر در بسته بندی فلزی هم تولید شده است و به صورت عمده به فروش می رسد. بسته بندی فلزی مداد رنگی اونر اندکی حرفه ای تر به نظر آمده اما کیفیت مداد آن تماماً با دیگر انواع مداد رنگی این برند یکسان است.

کارتن های بسته بندی مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر در بسته بندی فلزی ۲۴ تایی بوده و شما می توانید حداقل ۴ بسته را سفارش و خریداری نمایید.

مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر حتی در بسته بندی استوانه ای هم تولید شده است و به فروش می رسد. این بسته بندی استوانه ای در مقایسه با دیگر انواع بسته بندی جمع و جور تر بوده و فضای کمتری اشغال می نماید. بسته بندی استوانه ای ۳۶ رنگ مداد رنگی اونر در کارتن های ۲۴ تایی قرار گرفته است و حداقل سفارش آن ۸ بسته می باشد.

گروهی از افراد خودکار طرح دار را در زمره اجناس فانتزی دسته بندی می کنند و شاید برای سنین پایین نیز استفاده از آن گزینه مطلوبی تلقی شود.

فروش عمده مداد رنگی ۳۶ رنگ اونر به صورت کارتنی بوده و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<