مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروش مستقیم انواع مداد استدلر

کیفیت و دوام محصولات استدلر بر کسی پوشیده نیست، مداد های این برند آلمانی سالهاست که در زمره محصولات طراز اول دنیا جای دارد و به صورت مستقیم و از طریق نمایندگی هایش در سراسر دنیا به فروش میرسد.

این نوع از محصولات در نمونه های متنوعی تولید می شوند و دارای کیفیتی بالا و جنسی درجه یک هستند. وجود طرح های متنوعی که در این دفتر ۸۰ برگ ته چسب وجود دارد این امکان را به وجود آورده که افراد برای حسب سلیقه و نیاز به تهیه از آن بپردازند.

از میان مداد های تولیدی شرکت استدلر مدل کمل آن شاید نام آشناتر از بقیه باشد و با نشان شتری که بر آن نقش بسته در ذهنا بماند و حتی پر مصرف تر چرا که نوک مشکی آن پر رنگ بوده و نه تنها برای دانش آموزان بلکه برای تست زدن هم مناسب است.این مداد بدنه گردی دارد که طولش ۱۷۵ میلیمتر است.
درجه ی سختی مداد HB است که این درجه سختی مناسب ترین حالت برای نوشتن معمولی است. بدنه ی مداد هم از چوبی مناسب تهیه شده که تراشیدن این مداد آسان است.

دفتر مشق چوبی در نمونه های بسیار متغیری تولید شده و به این صورت دارای قیمت های متفاوت از هم در بازار دیده می شوند که بسیار کاربردی و با اهمیت هستند و نیاز به آن فراوان می باشد پس به تهیه آن بپردازید و از طرح های موجود و زیبای آن به خوبی بهره ببرید و از این طریق رضایت کاملی نیز از آن استفاده آن داشته باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<