مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت انواع مداد رنگی برند فابر کاستل

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد برند تولید مداد رنگی فابر کاستل بیش تر بدانیدقیمت مداد رنگی فابر کاستل

فابر کاستل از جمله برترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان بوده است که به تولید انواع مداد رنگی در اندازه های مختلف می پردازد. قیمت مداد رنگی برند فابر کاستل در بازار ایران چقدر می باشد؟
مداد رنگی چیست؟ چگونه می توان مداد رنگی با کیفیت بالا انتخاب کرد؟ مداد رنگی نوعی مداد می باشد با این تفاوت که در ساخت مداد مشکی از گرافیت استفاده شده است ولی در مداد رنگی از مواد رنگی استفاده می گردد. مداد رنگی ها در داخل خود یک مغز رنگی استوانه ای دارند و البته از رنگدانه های فشرده تولید شده است. مغز مداد رنگی ها دارای درجه بندی سختی و نرمی نمی باشد بلکه تمامی آن ها از مغز نرم تشکیل شده اند.
البته برای استفاده از مداد رنگی ها باید از کاغذ های مناسبی مانند دفتر مشق نقاشی شده استفاده کرد و هر مداد رنگی مختص به کاغذی بوده است. مداد رنگی ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از مهم ترین و کابردی ترین آن ها می توان به مداد رنگی آبرنگی اشاره کرد. البته در زمان خرید مداد رنگی باید توجه داشته باشید که آیا رنگ های مداد رنگی مناسب کار شما می باشند یا خیر؟ در ساخت انواع مداد رنگی برند های مختلفی دخیل می باشند که در این مطلب در مورد برند تولیدکننده فابر کاستل مطالبی گفته شده است.

در مورد برند تولید مداد رنگی فابر کاستل بیش تر بدانید

شرکت فابر کاستل یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریردر جهان بوده است که از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده محسوب می شود. این شرکت از جمله برند های آلمانی به شمار می رود و در تولید انواع محصولات از جمله لوازم نقاشی چون مداد رنگی، لوازم نقشه کشی و… فعالیت دارد.
یکی از برترین تولیدات این شرکت، تولید و ساخت مداد رنگی  و دفتر اسکویشی بوده است که البته مداد رنگی های فابر کاستل دارای رنگ های مختلف آبرنگی می باشد و از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است. از خصوصیات مداد رنگی فابر کاستل می توان به مقاومت آن ها اشاره کرد و همچنین در زمان نوشتن خرد نمی شود ولی از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند.

قیمت مداد رنگی فابر کاستل

قیمت مداد رنگی فابر کاستل بالا بوده است و در اندازه های مختلفی به فروش می رسد. قیمت مداد رنگی جعبه فلزی فابر کاستل در بازار کشور ۹۵۰۰۰۰ تومان می باشد. قیمت مداد رنگی جعبه چوبی ۱۰۸ رنگی، ۲ میلیون و دویست هزار تومان بوده است. مداد آبرنگی فابر کاستل جعبه فلزی آلبرشت دورر با قیمت ۸۸۷۰۰ تومان به فروش می رسد. قیمت مداد رنگی جعبه چوبی ۱۰۰ رنگ فابر کاستل مدل polychoromos 1 میلیون و ۳۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان می باشد.
شما می توانید با تماس از طریق شماره زیر از قیمت روز مداد رنگی اطلاع یابید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<