مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت انواع مداد رنگی مارک پیکاسو در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد شرکت تولیدکننده مداد رنگی پیکاسو چه می دانیدقیمت مداد رنگی پیکاسو در بازار کشور

آیا به دنبال خرید انواع مداد رنگی با مارک پیکاسو می باشد؟ قیمت مداد رنگی پیکاسو در بازار کشور چقدر می باشد؟ شرکت پیکاسو در تولید چه محصولاتی فعالیت دارد؟
مداد رنگی یکی از برترین انواع نوشت افزار می باشد که در رنگ های مختلفی در بازار به فروش می رسد. البته این مداد دارای مغزی رنگی بوده است که به شکل استوانه ای در دل مداد جای دارد. البته مداد رنگی ها در برند های مختلفی تولید می شوند و با توجه به شرکت تولیدکننده از کیفیت متفاوتی برخوردار می باشند.
البته مداد رنگی از درجه سختی کمتری نسبت به مداد مشکی برخوردار بوده است و میزان گرافیت موجود در این محصول کمتر می باشد. کاغذ هایی که برای استفاده از مداد رنگی به کار می رود از تنوع زیادی برخوردار می باشند و همچنین مداد رنگی ها نیز برای کاربرد های مختلفی استفاده می گردد. البته اندازه و تنوع رنگی مداد بسیار بالا بوده است و گاهی مداد ها را با جعبه های ۷۲ رنگی در بازار به فروش می رسانند.
برای استفاده از مداد رنگی ها از سبک های مختلفی استفاده می شود که می توان به شیوه خطی، شیوه سایه پردازی، شیوه خراش، شیار اندازه و سفید کردن اشاره کرد. همانطور که گفته شد برند های زیادی در تولید مداد رنگی فعالیت دارند که در این مطلب بیش تر در مورد شرکت پیکاسو صحبت شده است.

در مورد شرکت تولیدکننده مداد رنگی پیکاسو چه می دانید

یکی از برترین برند های ایرانی که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خودکار و مداد آغاز کرده است با نام تجاری پیکاسو در جهان معرفی می شود. این شرکت در تولید انواع لوازم التحریر از جمله مداد رنگی، خودکار، کاغذ، دفتر مشق نقاشی شده و… فعالیت دارد و بهترین انواع مداد رنگی را به بازار عرضه می دارد.
این شرکت با در نظر داشتن علایق مشتری و مشخص کردن نوع مشتریان خود به تولید و فروش انواع لوازم التحریر می پردازد و همچنین این شرکت با دیگر انواع برند های خارجی به رقابت پرداخته است و محصولات خود را به کشور های خارجی صادر می کند.

قیمت مداد رنگی پیکاسو در بازار کشور

محصولات شرکت پیکاسو بسیار متنوع و زیاد می باشند که البته در انواع مختلفی مداد رنگی و دفتر اسکویشی تولید می کند. قیمت مداد رنگی ۶ تایی با جعبه مقوایی حدود ۳۳۰۰ تومان، مداد رنگی ۱۲ رنگ استوانه ای فلزی پیکاسو، ۸۸۰۰ تومان، مداد رنگی ۱۲ رنگ پیکاسو ۶۳۰۰۰ تومان، مداد رنگی ۲۴ رنگ پیکاسو، ۱۹۰۰۰ تومان و مداد رنگی ۳۶ تایی استوانه ای ۲۴۳۰۰ تومان می باشد. برای اطلاع از قیمت روز مداد رنگی مارک پیکاسو با شماره زیر در تماس باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<