مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت انواع مداد نوکی برند فابر کاستل

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی قدیمی ترین تولیدکننده مداد در جهانقیمت مداد نوکی برند فابر کاستل

قیمت مداد نوکی با برند فابر کاستل در بازار کشور چقدر رقم خورده است؟ از انواع مداد نوکی چه می دانید؟ کدام برند خارجی تولیدکننده مداد در جهان بهتر و قدیمی تر می باشد؟
مداد نوکی از برترین مداد های مکانیکی بوده است که البته این مداد با نام اتود در جهان شناخته شده است. مداد نوکی ها ابزاری بسیار راحت و جالب می باشند که البته جایگزین بسیار خوبی به عنوان مداد می باشند که هم ظریف تر و هم بهتر می نویسند. مداد نوکی ها دارای یک دگمه در بالا خود هستند که البته با فنر بالا و پایین می روند و زمانی که قصد دارید مغز را وارد مداد کنید می توانید آن را به بیرون هدایت کنید.

خودکار ژله ای چرم با ترسیم الگو بر روی چرم، منجر به اعمال برش های دقیق و ایجاد سوراخ های منظم در روی آن می شود.

مداد نوکی ها در انواع و اندازه های گوناگون تولید می شوند و البته دارای جنس های مختلفی هستند و از قطر های مختلف مداد نوکی می توان به ۰٫۵ و ۰٫۷ اشاره کرد. البته انواع مداد نوکی ها نیز دارای نرمی و سختی متفاوتی می باشند و هر بر روی هر مداد نوکی میزان سختی و نرمی آن درج شده است.

معرفی قدیمی ترین تولیدکننده مداد در جهان

یکی از برترین و معروف ترین تولیدکننده مداد در جهان که از قدیم تا به امروز در تولید انواع لوازم التحریر فعالیت دارد، می توان به شرکت بزرگ فابر کاستل اشاره کرد. این شرکت در سال ۱۷۶۱ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و البته توسط شخصی به نام کاسپر فابر این شرکت بنا شد. این شرکت قادر است طی یک سال حدود ۲ میلیارد مداد را تولید و به بازار عرضه دارد و البته این میزان تولید را فقط این شرکت به ثبت خود رسانیده است.
شرکت فابر کاستل از برترین برند های خارجی معرفی شده است و از شرکت های بزرگ آلمان به شمار می رود. البته فابر کاستل در تولید انواع لوازم التحریر از جمله لوازم نقاشی، نقشه کشی، طراحی و… فعالیت دارد و بهترین ها را به بازار عرضه می دارد.

قیمت مداد نوکی برند فابر کاستل

مداد نوکی های تولید شده در شرکت فابر کاستل دارای مدل های مختلفی می باشند که البته بر اساس مدلی که دارند از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. قیمت مداد نوکی فابر کاستل مدل TK-FINE، ۲۱۰۰۰۰ ریال بوده است.

در حالت کلی این خودکار شبیه خودکار های معمولی می‌باشد، تفاوت اساسی آنها، در نوع جوهر آنها می باشد و همچنین طراحی با خودکار ژله ای ساراسا از ماندگاری بیشتری بر روی کاغذ برخوردار می باشد.

اتود تی کافاین ۰٫۳۵ فابر کاستل با قیمت ۱۹۰۰۰ تومان در بازار کشور به فروش می رسد. اتود مدل TRI CLICK که در رنگ های مختلفی تولید می شود با قیمت ۵۰۰۰ تومان در بازار فروخته می شود. جهت اطلاع از قیمت روز و خرید انواع مداد نوکی با برند فابر کاستل می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و با مشاورین واحد فروش تمامی سؤالات خود را بپرسید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<