مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت بهترین برند های مداد رنگی در جهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین برند های تولیدکننده مداد رنگی در جهانقیمت انواع مداد رنگی با برند های مختلف

مداد رنگی و یکی از ملزوماتی است که با برند های مختلفی در جهان تولید می شود که البته از بهترین برند های مداد رنگی در مطلب زیر آمده است. قیمت بهترین برند های مداد رنگی در جهان چقدر می باشد؟
در ابتدا در مورد مداد رنگی مباحثی گفته می شود که البته می توان گفت که مداد رنگی ها در انواع مختلفی یافت می شوند. در ابتدا گفته می شود که مداد رنگی چیست و بهترین برند های تولیدکننده مداد رنگی در جهان کدام ها می باشند؟
مداد رنگی نوعی مداد بوده که مغز این مداد به صورت رنگی می باشد. البته مغز مداد رنگی به شکل استوانه ای بوده است و به صورت باریک خودنمایی می کند.

دفتر عمده در بازار به وفور یافت می شود که دلیل آن تمایل بسیاری از مردم به این روش تهیه دفتر ها باشد، محصولات داخلی و خارجی با شکل و شمایل متفاوتی در بازار وجود دارند.

البته مغز مداد رنگی از مواد رنگی برخوردار بوده و از نوعی موم و کائولین که یک نوع خاک رس می باشد، تشکیل شده است. البته باید بدانید که میزان گرافیت در مداد رنگی با مداد متفاوت بوده است و سختی چندانی ندارد و بسیار نرم می باشد.
البته مداد رنگی ها نیز خود دارای انواع مختلفی هستند که می توان به مداد رنگی آبرنگی اشاره کرد. این نوع مداد رنگی دارای یک قلمویی بوده است و به صورت آبرنگ در کاغذ پخش می گردد.

بهترین برند های تولیدکننده مداد رنگی در جهان

مداد رنگی فابر کاستل: یکی از برترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان که انواع مواد رنگی در رنگ های متنوع و سایز های مختلفی تولید می کند، شرکت فابر کاستل نام دارد. این شرکت در سال ۱۷۶۱ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مداد رنگی و دفتر تعاونی در جهان معرفی گردیده است. البته این شرکت انواع مداد رنگی با طرح و رنگ های مختلفی تولید می کند و از ویژگی های محبوب این شرکت تولید مداد رنگی های نرم، خوش رنگ و باکیفیت می باشد.

مداد رنگی پیکاسو: یکی از برترین شرکت های تولیدکننده مداد رنگی در جهان، شرکت پیکاسو نام دارد که در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. البته این شرکت با ارائه دادن بهترین خدمات توانسته است محصولاتی باکیفیت و عالی را به بازار عرضه دارد. البته این شرکت از شرکت های ایرانی می باشد و با بهره گیری از بهترین امکانات توانسته است جایگاهی را در بازار به خود اختصاص دهد.

مداد رنگی استدلر: شرکت استدلر از جمله برترین شرکت های تولیدکننده مداد رنگی در جهان محسوب می شود که دارای ۲۱ شعبه در جهان بوده است و همچنین این شرکت از ۱۵۰ نمایندگی فعال برخوردار می باشد و بهترین انواع لوازم التحریر را با بالاترین کیفیت به فروش می رساند. البته شرکت استدلر در مرکز اصلی نورنبرگ قرار گرفته و از سال ۱۶۶۲ فعالیت خود را آغاز نموده است.

قیمت انواع مداد رنگی با برند های مختلف

قیمت مداد رنگی مقوایی فابر کاستل در ۴۸ رنگ، ۶۰۰۰۰ تومان و قیمت مداد رنگی جعبه فلزی فابر کاستل در ۳۶ رنگ، ۵۳۰۰۰ تومان و قیمت مداد رنگی مقوایی فابر کاستل در ۲۴ رنگ، ۲۸۰۰۰ و قیمت مداد رنگی جعبه فلزی فابر کاستل در ۲۴ رنگ، ۴۲۰۰۰ تومان می باشد.
قیمت مداد رنگی ۶ رنگ مقوایی پیکاسو ۳۳۰۰ تومان، قیمت مداد رنگی ۱۲ رنگ استوانه ای فلزی این برند، ۸۸۰۰ تومان، قیمت مداد رنگی ۳۶ رنگ استوانه ای فلزی پیکاسو، ۲۴۳۰۰ تومان، قیمت مداد رنگی ۴۸ رنگ فلزی پیکاسو ۴۸۶۰۰ تومان می باشد.
قیمت مداد رنگی مقوایی ۱۲ رنگ استدلر ۱۴۰۰ تومان، قیمت مداد رنگی ۳۶ رنگ استدلر، ۳۴۰۰۰ تومان می باشد.
جهت اطلاع از قیمت روز انواع لوازم التحریر با شماره زیر در تماس باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<