مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت عمده مداد رنگی ۳۶ رنگ استدلر

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد محصولات استدلر بیش تر بدانیدقیمت عمده مداد رنگی استدلر

در مورد برند استدلر چه می دانید؟ آیا می دانید قیمت عمده مداد رنگی ۳۶ رنگ استدلر در بازار کشور چقدر می باشد؟ استدلر در تولید چه محصولاتی فعالیت دارد؟
در ابتدا در مورد شرکت استدلر مطالبی بیان می شود تا به خوبی از تاریخچه این شرکت آگاهی پیدا کنید. شرکت تولیدکننده استدلر از جمله بزرگترین شرکت های تولیدکننده نوشت افزار در جهان می باشد که البته این شرکت در مرکز اصلی نورنبرگ آلمان واقع شده است. البته این شرکت در سال ۱۶۶۲ توسط شخصی به نام فردریش استدلر ساخته شد و امروزه این شرکت دارای نمایندگی های رسمی در سراسر جهان می باشد که تعداد نمایندگی های فعال و رسمی این شرکت به ۲۱ عدد می رسد و همچنین این شرکت در ابتدا از یک کارگاه کوچک در تولید نوشت افزار فعالیت داشته و در سال ۱۸۳۵ به یک واحد صنعتی بزرگ و تولیدکننده نوشت افزار تبدیل گردید.

همانطور که می دانید دفتر زبان ۵۰ برگ می بایست کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشد و در زمان نوشتن حرکت مداد و خودکار به راحتی بر روی صفحه انجام شود و زیبایی نوشتن را دوچندان کند.

البته این شرکت از جمله بزرگترین شرکت های تولیدکننده مداد مشکی و سنتی می باشد و همچنین در تولید مداد رنگی نیز فعالیت دارد و حدود ۲۲۰۰ کارمند زیر نظر این شرکت فعالیت می کنند. البته این شرکت از بهترین استاندارد ها و تکنولوژی در ساخت انواع مداد و دیگر نوشت افزار ها به کار می گیرد و حدود ۱۷۷ سال است که نام این شرکت بر سر زبان ها جاری می باشد.

در مورد محصولات استدلر بیش تر بدانید

یکی از محصولات استدلر که البته از معروف ترین و شناخته شده ترین محصولات آن به شمار می رود، می توان به مداد اشاره کرد. در ابتدا این شرکت به تولید مداد مشکی و سنتی پرداخت و بعد ها با استفاده از فناوری های جدید در جهت ساخت انواع لوازم التحریر تلاش کرد. البته از معروف ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت می توان به مدا مشکی و سنتی، مداد رنگی Camel، محصولات سری نوریس، مداد های تخصصی لولوگراف، مداد های پیشرفته Wopex، محصولات Triplus و… اشاره نمود. البته این شرکت در تولید انواع شاخص های دیگری چون محصولات پریمیوم پرداخته است و از ارزنده ترین محصولات این برند خودنویس نفیس پرسپولیس می باشد.

قیمت عمده مداد رنگی استدلر

مداد رنگی های مدل استدلر دارای انواع مختلفی می باشد که البته قیمت هر کدام از آن ها با توجه به نوع و اندازه آن ها مشخص می شود. قیمت مداد آبرنگی ۲۴ رنگ استدلر حدود ۲۳۰۰۰ تومان و قیمت مداد آبرنگی لاستدلر در ۳۶ رنگ، حدود ۶۰۰۰۰ تومان رقم خورده است. مداد رنگی ۱۲ رنگ استدلر مدل نوریس کالر با قیمت ۱۷۰۰۰ تومان به فروش می رسد. البته قیمت مداد رنگی ۲۴ رنگ استدلر ۳۸۰۰۰ تومان می باشد و مداد رنگی ۱۲ رنگ اونر با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

با این حال بهتر است برای خرید دفتر عمده با کیفیت به فروشگاه ها و مراکز لوازم التحریر معتبر مراجعه کنید تا بتوانید خرید معقول و به صرفه را داشته باشید. دفتر خط دار با مدلهای مختلفی نظیر شطرنجی برای دانش آموزان و یا مهندسین که به این دفاتر احتیاج دارند مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از ملزومات مهم و اساسی برای این افراد به شمار می رود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<