مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت مداد مشکی برند استدلر در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت استدلر بزرگترین تولیدکننده مداد در جهانقیمت مداد مشکی استدلر در بازار

در مورد برند تولیدکننده مداد استدلر چه می دانید؟ قیمت مداد مشکی برند استدلر در بازار کشور چقدر می باشد؟ مداد برای چه اموری مورد استفاده قرار می گیرد؟
مداد از جمله برترین انواع ابزار هایی است که برای ترسیم، نگارش و نقاشی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین مداد ها در انواع مختلفی یافت می شوند که می توان به مداد رنگی، مداد مشکی، مداد نوکی و… اشاره نمود. البته معنی مداد در زبان فارسی یعنی مرکب تحریر و البته از زمان های قدیم مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه نیز از لوازم ضروری محسوب می شود.

کلاسور ۲۶ سوراخ را در دنیایی از تنوع می توان خریداری کرد، این امر موجب می شود بتوان آن ها را با قیمت متفاوتی خریداری کرد.

مداد ها دارای شکل استوانه ای بوده اند و درون مداد ها از مغز استفاده می شود که به شکل دایره ای و استوانه ای هستند. مداد ها دارای مغزی مشکی و رنگی می باشند و با توجه به هدفی که داریم از آن ها استفاده می کنیم. البته به همراه مداد لوازمی دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به کاغذ، مداد پاک کن و مداد تراش اشاره نمود.
البته مداد ها دارای سختی و نرمی متفاوتی هستند که سختی و نرمی مداد ها بسته به میزان گرافیتی است که در ساخت مداد به کار گرفته شده است. در مورد تاریخچه مداد گفته شده است که اولین مداد ها به صورت سربی بوده اند و همچنین زمانی که بر روی کاغذا نوشته می شدند دارای رنگ خاکستری بوده اند.
مداد مشکی یا مداد سیاه که با نام مداد گرافیتی خوانده می شود از دو جنس نرم و سخت برخوردار است و جنس مداد بسته به میزان ناخالصی و رس آن دارد. هر چه میزان خاک رس در تولید مداد بیش تر باشد مداد سخت تر بوده است و البته خاک رس با گرافیت ترکیب می گردد.

شرکت استدلر بزرگترین تولیدکننده مداد در جهان

یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده مداد در جهان، شرکت استدلر بوده است که البته دارای ۱۵۰ نمایندگی در جهان می باشد و از ۲۱ شعبه برخوردار بوده است. این شرکت از شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در آلمان به شمار می رود و با نام تجاری استدلر خاورمیانه در جهان معرفی شده است.
این شرکت با به کارگیری بهترین پرسنل و همچنین استفاده از دستگاه های مجهز توانسته است بهترین انواع لوازم التحریر را تولید و به بازار عرضه دارد.

قیمت مداد مشکی استدلر در بازار

همانطور که گفته شد استدلر یک شرکت خارجی می باشد که در تولید لوازم التحریر فعالیت دارد و همچنین از بهترین انواع مداد را تولید و در بازار به فروش می رساند. قیمت مداد های استدلر با توجه به نوع آن ها متفاوت بوده است و در بازار به صورت عمده و جزئی فروخته می شود.

برای خرید کلاسور اسکرپ بوک کافی است با مجموعه ما تماس بگیرید تا در صورت امکان اطلاعات کاملی در رابطه با انواع کلاسور بچه گانه توسط مشاورین فروش حاضر در مجموعه دریافت کنید.

قیمت مداد مشکی مارس لوموگراف استدلر ۹۰۰۰ تومان بوده است و همچنین قیمت مداد مشکی معمولی استدلر ۷۵۰ تومان می باشد. قیمت فروش مداد مشکی استدلر مدل کمل نیز ۵۵۱۸ ریال بوده است و شما می توانید این محصول را به صورت عمده و جزئی از این سایت خرید کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<