مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات مداد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معرفی بهترین انواع سازنده مداد در جهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نرمی و سختی مداد به چه چیزی بستگی داردمعرفی بهترین سازنده مداد در جهان

بهترین برند های سازنده مداد در جهان چه کسانی می باشند؟ مطلب زیر به معرفی برترین برند های سازنده مداد پرداخته است و شما می توانید با انواع برند های معروف سازنده مداد آشنا شوید.
مداد یکی از برترین نوشت افزار هایی بوده است که در زندگی روزمره کاربرد های وسیعی دارد و می توان گفت که بیش تر کار های روزمره با همین محصول انجام می شود. مداد به عنوان یک ابزاری معرفی شده است که در نوشتن، طراحی و نقاشی به فرد کمک می کند و همچنین می توان گفت که این محصول به عنوان مرکب تحریر معرفی شده است.
در مورد ساختار مداد گفته شده است که بخش بیرونی مداد ها عمدتاً از چوب یا کاغذ بوده است و درون مداد ها برای نوشتن مغزی تعبیه شده است که به شکل استوانه ساخته شده است. البته مغز مداد از ماده ای به نام گرافیت تولید شده است و در برخی از موارد مواد رنگی برای رنگ بندی مداد ها به آن اضافه می گردد. طول مداد ها عمدتاً 17.5 سانتی متر بوده است و اکثر آن ها از درخت سرو تولید شده اند چرا که از استحکام بیش تری برخوردار است.

نرمی و سختی مداد به چه چیزی بستگی دارد

مداد ها دارای مغزی می باشند که از ماده ای به نام گرافیت تشکیل شده است. البته در تولید و ساخت مغز مداد از خاک رس نیز استفاده می شود و بسته به اندازه ای خاک رس در تولید آن ها استفاده شده است مداد ها دارای درجه سختی متفاوتی می باشند. اگر میزان خاک رس که به همراه گرافیت ترکیب می شود، بیش تر باشد، مداد از مغزی سخت تر برخوردار می باشد.

معرفی بهترین سازنده مداد در جهان

برند اوزارک: یکی از برند های معروف سازنده مداد در جهان که از کیفیت عالی برخوردار می باشد، برند اوزارک نام دارد. این برند از برند های امریکایی به شمار می رود که نام مداد از رشته کوه واقع در آرکنسا گرفته شده است. البته این برند در تولید انواع مداد مشکی و مداد رنگی فعالیت دارد و بهترین ها را به بازار عرضه می دارد.
برند پالومینو: از دیگر انواع برند های آمریکایی که در تولید مداد مشکی و مداد رنگی فعالیت دارد، برند پالومینو گفته می شود. این برند یکی از برترین انواع شرکت های تولیدکننده مداد در جهان معرفی شده است و محصولات آن مورد اعتماد بازاریان می باشد. البته این برند در قرن 19 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز از برترین برند های پرسابقه جهان معرفی شده است.
چیکیو: از برند های ژاپنی که از سال 1918 فعالیت خود را آغاز کرده است می توان به برند چیکیو اشاره کرد. البته کمپانی چیکیو بعد از سر شناس شدن آن با 5 شرکت دیگر ترکیب گردید و در سال 1947 گلوب پنسیل ایجاد شد. البته این برند در جهان از شهرت زیادی برخوردار بوده و در بازار محصولات خود را باکیفیت عالی به فروش می رساند.
منبع: محصولات فرهنگی ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات مداد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *