مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

پخش عمده مداد فشاری اونر در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد مداد فشاری چه می دانیدپخش عمده مداد اونر در بازار ایران

مرکز پخش عمده مداد فشاری در ایران چه کسی است؟ در مورد برند تولیدکننده مداد فشاری اونر چه می دانید؟ پخش مداد در بازار ایران به صورت عمده است یا جزئی؟
مداد چیست؟ سختی و نرمی مداد به چه عاملی بستگی دارد؟ مداد مجموعه ابزاری می باشد که جهت نقاشی، طراحی و نوشتن از آن استفاده می شود. مداد ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از نظر نرمی و سختی با هم متفاوت هستند. البته بهترین مداد ها، ابزاری می باشند که از چوب سرو تولید شده باشند چرا که این چوب از مقاومت بیش تری برخوردار است.

برگه های دفتر شصت برگ با جوهر خودکار خودنویس و غیره کاملا سازگار می باشند و با خیال راحت شما می توانید از آنها استفاده کنید.

عمدتا شاهد وجود جنس کاغذی در جلد این دفتر هستیم و نوع جلدشان نیز کاملا انعطاف پذیر است.

البته مداد در دو نوع فشاری یا مکانیکی و مداد معمولی تولید می شود که در بازار کشور بیش ترین فروش مربوط به مداد فشاری بوده است. مغز مداد از گرافیت و خاک رس تشکیل شده است که اگر خاک رس در ترکیب گرافیت بیش تر باشد، مداد دارای سختی بیش تری می باشد و در غیر این صورت مغز مداد نرم می باشد. البته گفته شده است که کیفیت مداد ربطی به نرمی و سختی مداد ندارد بلکه کارایی مداد ها در هر زمینه ای متفاوت می باشد.

در مورد مداد فشاری چه می دانید

مداد فشاری یا مداد نوکی که البته با نام های مختلفی خوانده می شود که می توان به مداد مکانیکی و اتود اشاره کرد. این مداد ابزاری است که در بازار ایران از طرفداران زیادی برخوردار بوده است و البته مغز این مداد در قطر های ۰٫۵ و ۰٫۷ عرضه می گردد و درون لوله ای قرار می گیرد و با دگمه ای بالا و پایین می رود.

دفتر مشق ابعاد مناسبی دارد و به گونه ایی در تمامی کیف ها جای می گیرد و پس از قرار دادن می توانید زیپ کیف را به راحتی ببندید دفتر مشق ۵۰ برگ سیمی را می توان در محل کار برای نت برداری مطالب روزانه استفاده کرد.
البته مداد نوکی ها از مزایای زیادی برخوردار می باشند که می توان به همیشه تیز بودن و همچنین نتراشیدن آن اشاره کرد. این مداد ها به هیچ عنوان کوچک نمی شوند و فقط در زمان تمام شدن مغز دوباره مغزی به درون آن وارد می شود. البته در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که برای چه کسی مداد نوکی می خرید. اگر برای کودک خود مداد نوکی تهیه می کنید بهتر است از مداد فشاری با قطر ۰٫۹ استفاده کند چرا که دیر تر می شکند و ماندگاری بیش تری دارد.

پخش عمده مداد اونر در بازار ایران

اونر یکی از برند های معروف لوازم التحریر در جهان بوده است که البته در ساخت انواع مداد فعالیت می کند. البته مداد های اونر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این برند از برند های قدیمی تولیدکننده لوازم التحریر محسوب می شود. برند اونر یک برند کره ای بوده و از نظر قیمت در رتبه خوبی قرار گرفته است و لوازم التحریر این برند بسیار متنوع و زیبا می باشند و در بازار از فروش خوبی برخوردار است.
البته لوازم التحریر برند اونر در بازار ایران نیز به صورت عمده پخش می گردد و نمایندگی های فعالی در کشور ایران دارد که محصولات خود را به فروش می رساند. البته از مراکز پخش عمده لوازم التحریر از جمله مداد می توان به استان های اصفهان، تهران، یزد و… اشاره کرد. البته شما می توانید از طریق این سایت بهترین انواع مداد را با بالاترین کیفیت از مراکز پخش اصلی به صورت عمده خریداری کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<