مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

پرفروش ترین مداد رنگی ایرانی

مداد رنگی ایرانی

مداد رنگی ایرانی از انواع مداد رنگی پرفروش در کشور است. با وجود انواع برندهای خارجی مداد رنگی در کشور مداد رنگی ایرانی از فروش بالایی برخوردار است.

اما تفاوت کلاسور اسکرپ بوک و کلاسور دفتری در سایز، جنس جلد، جنس گیره یا حلقه نگهدارنده کاغذ، قفل حلقه، تعداد گیره ها و گنجایش و نوع برگه است که هر کدام از این ویژگیها بر قیمت کلاسور تاثیر دارد.

مداد رنگی ایرانی دارای برندهای زیادی است. از انواع برندهای مداد رنگی ایرانی می توان به مداد رنگی ادمیرال اشاره کرد. مداد رنگی ادمیرال از کیفیت خوبی برخوردار است. این مداد رنگی ایرانی که در بسته بندی های ۶ رنگ و ۱۲ رنگ تولید می شود برای دانش آموزان ابتدایی و مهد کودکی تولید می شود. طرح روی بسته بندی مداد رنگی ایرانی ادمیرال بسیار زیباست و مناسب سن بچه هاست.

کلاسور ایلیا از دفتر کلاسوری بزرگ تر هستند سایز آنها از A4 شروع میشود و در اندازه بزرگتر نیز وجود دارد، اما کلاسور دفتری از A5 شروع می شود و در سایزهای کوچکتر نیز وجود دارد.

مداد رنگی ایرانی که از پرفروش ترین انواع مداد رنگی در کشور به شمار می رود هم در بسته بندی جعبه مقوایی، هم در بسته بندی جعبه فلزی تخت و هم در بسته بندی لوله ای عرضه می گردد.

انواع مداد رنگی ایرانی کیفیت خوبی داشته و به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می گردد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مداد>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<